Ввечері 8 листопада у Сєвєродонецьку стались два аварійних відключення електроенергії – без світла опинились 3 437 споживачів.

Причиною, як повідомляє прес-служба “Луганського енергетичного об’єднання” став вихід з ладу високовольтного запобіжника на одній з підстанцій через перевантаження електромереж.

Наразі, за словами енергетиків, в місті сумарне споживання електроенергії значно перевищує договірну потужність споживання та сумарну пропускну здатність електромереж. Місцеві жителі масово використовують електрообігрівачі через відсутність опалення та зниження температури повітря надворі.

– Орієнтовно сталося о 18:30, а близько 22 години частині абонентів було відновлено електропостачання, решта отримали світло близько 23 години. Через відсутність в енергетиків палива та фінансову кризу, для проведення ремонтних робіт довелось чекати на транспорт від міських комунальників, – розповіли в ЛЕО.

Крім того, додали в компанії, 8 листопада без світла опинився й житловий будинок на вулиці Єгорова, 29. Там сталося займання проводки, виникла пожежа.

– Вчора там працювали пожежники, сьогодні мають бути комунальники. 11 споживачів в цьому будинку досі перебувають без електроенергії, – зазначили енергетики.

Нагадаємо, Сєвєродонецькій ТЕЦ дозволили розпочати відбір газу без номінацій “Нафтогазу”.

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *