До 13 років за ґратами із позбавленням військово звання засудили  підполковника одного з військових формувань, який працював на спецслужби та завдав тілесних ушкоджень працівнику .

10 травня виніс один з районних судів Харкова, повідомляє на сторінці в Facebook військова прокуратура.

– Військовою прокуратурою сил антитерористичної операції у суді доведено, що М. на початку 2015 року, діючи умисно на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканності, обороноздатності та державній безпеці України, збирав з метою передачі представникам спецслужб Російської Федерації відомості, що становлять державну таємницю, а також під час затримання заподіяв тілесні ушкодження працівнику Служби безпеки України, – зазначили у повідомленні.

Судовий розгляд тривав близько 2 років. За обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 2 ст. 345 (насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України, ухвалено вирок, яким чоловіка визнано винним у вчиненні інкримінованих йому злочинів та засуджено до 13 років позбавлення волі із позбавленням військового звання.

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *