Через ремонт повітряної лінії Лисичанська на Луганщині можливі коливання напруги від мінімального до максимального рівнів.

Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

– Так, 15-16, 22-23 вересня планується ремонт повітряної лінії 220 кВ ЛУ ТЕС ПС 220 кВ Лисичанська без вводу в роботу вночі. Це необхідно для виконання ремонтних робіт для проходження осінньо-зимового періоду. Під час виконання ремонту можливі коливання напруги від мінімального до максимального рівнів, – розповіли в ЛОДА.

Читайте: ЛЕО: Капітальний ремонт енергосистеми Луганщини провели лише на 12%

Оновлено.

За інформацією ТОВ “ЛЕО”, для підтримки режиму роботи мережі та стабільної роботи Луганської ТЕС на час відключення ПЛ 220 кВ «ЛуТЕС – Лисичанська» будуть запроваджені графіки аварійних відключень в містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне. Величина відключеного навантаження та тривалість обмеження будуть залежати від рівнів напруги та максимально допустимої загрузки обладнання – для недопущення його перенавантаження та пошкодження.

– Зазначається, що при аварійних відключеннях в мережі 110 кВ або при аварійних ситуаціях на ЛуТЕС можливе повне знеструмлення північної частини Луганської області. То ж, споживачам рекомендується знизити споживання електроенергії для недопущення перевантаження мережі, – додали енергеики.

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *