Від сьогодні, з 19 липня, на Донеччині діятиме новий соціальний автобусний маршрут. Він безкоштовно перевозитиме жителів Тарамчука та Парасковіївки до Мар’їнки та Курахового.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила ADRA-Ukraine.

– Від сьогодні мешканці Тарамчука та Парасковіївки можуть абсолютно безкоштовно двічі на місяць подорожувати до м. Мар’їнки та м.. Соціальний вирушає з Тарамчука о 7:00 та їде у зворотному напрямку з м.Курахове о 12:00 кожного третього та четвертого четверга місяця, – зазначають у дописі.

 

За інформацією ADRA-Ukraine, з 2014 року до села Тарамчук, де сьогодні проживає 42 людини, та Парасковіївки, яка має 27 жителів, не їздив жоден громадський транспорт.

– Аби дістатися до хоча б якоїсь інфраструктури люди за значні кошти винаймали транспорт в своїх односельців. Ця «послуга» користувалася значним попитом, адже у селах немає ані аптек, ані магазинів, – розповіли в організації.

Читайте: На Луганщині з’являться соціальні рейси до найвіддаленіших населених пунктів

Також інформують, що допомога надається в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Deutschland за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *