Учора, 15 жовтня, на Донеччині нових пошкоджень через обстріли зазнав водогін “Горлівка – Торецьк”. Без водопостачання лишились жителі Торецька, а також селищ Залізне, Південне, Щербинівка.

Про це повідомила прес-служба КП “Компанія “Вода Донбасу”.

– Сьогодні о 13:30 через нове пошкодження водогону «Горлівка – Торецьк» припинена подача води місту Торецьку і селищам: Залізне, Південне, Щербинівка, – йдеться в повідомленні.

За інформацією підприємства, водопостачання цих населених пунктів тривалий час здійснювалося через пошкоджений водогін «Горлівка – Торецьк» діаметром 900 мм від Горлівської фільтрувальної станції №2.

– Відвід був пошкоджений в результаті бойових дій. До ділянки, яка знаходиться в «сірій» зоні, аварійно-відновлювальні бригади Компанії отримали доступ тільки в кінці 2016 року. У серпні 2017 року це роботи продовжилися, бригади Регіонального управління з експлуатації каналу і Часовоярського РПУ усунули 32 пошкодження,  – нагадали у “Воді Донбасу”.

Після запуску водоводу в роботу зафіксували нові витоки. Компанія, зазначили в повідомленні, подала запит на узгодження виконання ремонтних робіт, проте дотепер його не отримала.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник голови Торецької ВЦА Сергій Винник, якщо роботи не розпочнуться сьогодні, з середи почнуть розвозити воду автоцистернами. Всі установи міста працюють у штатному режимі.

Читайте: ООС: У штабі повідомляють про одного загиблого та трьох поранених бійців

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *