Двоє військовослужбовців однієї з бригад зі складу Об’єднаних сил отримали поранення від розриву міни в мінометі “Молот”. Ймовірною причиною називають неправильну підготовку боєприпасу до стрільби.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

– Двоє військовослужбовців (а не троє, як невірно вказали окремі засоби масової інформації) зі складу мінометного розрахунку отримали легкі дотичні поранення. 23 вересня під час виконання бойового завдання щодо ведення адекватного вогню у відповідь у каналі ствола міномету М120-15 “Молот” розірвалась міна, – зазначають у командуванні.

Ймовірною причиною розриву міни є невірна підготовка боєприпасу до стрільби, в тому числі, недотримання правил її зберігання. Це показала перевірка, яку провели на місці події, та опитування поранених.

– Стан поранених військовослужбовців задовільний, їм надається вся необхідна медична допомога у військовій медичній установі. Загрози для їхнього життя немає, – додали в .

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за статтею 414 частина 2 Кримінального кодексу України “Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення”.

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *