Фото: Міноборони

виділить кошти на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації в Ічні на Чернігівщині. Відповідні доручення вже дав перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Сергій Філь, повідомляє прес-служба ЛОДА.

– Наша область пережила величезну трагедію у 2015 році, коли вибухнули склади з боєприпасами у місті Сватове. Подолати наслідки тих жахливих подій нам допомагала вся Україна! Масштабні збитки від аналогічної ситуації понесло невеличке місто на Чернігівщині. Їм потрібна допомога, і ми також не будемо стояти осторонь, – заявив чиновник.

За словами Сергія Філя, Луганщина виділить кошти на ліквідацію наслідків НС та візьме участь у відбудові міста.

– Так, часи для нашої області не прості. Але ми виділимо кошти на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації в Ічні й візьмемо участь у її відбудові — я вже дав відповідні доручення. Справжні друзі пізнаються в біді, – додав перший заступник очільника області.

Нагадаємо, на Чернігівщині від 3:30 9 жовтня вибухають боєприпаси на 6-му арсеналі Міноборони України. З Ічні та 30 навколишніх населених пунктів евакуювали 12 тис. 500 людей. Загиблих та травмованих немає.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *