Сьогодні, 12 вересня, після ремонту мають запустити в роботу Донецьку фільтрувальну станцію, що була знеструмленою протягом тижня.

Про це повідомляє прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

– 11 вересня ремонтні роботи трансформатора завершені. Запуск Донецької фільтрувальної станції планується на 12 вересня, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, пошкодження повітряної лінії, що живить , сталося 6 вересня через сильний вітер. 7 вересня при обстеженні території виявили обрив проводу високовольтної лінії 110 кВ «Макіївська – АКХЗ № 2» та несправність трансформатора, що знаходиться на тимчасово непідконтрольній території.

8 вересня, за словами рятувальників, подача питної води жителям Авдіївки здійснювалась погодинно з запасів міського резервуара. З 9 по 11 вересня людям доставляли воду співробітники ГУ ДСНС та комунальна служба міста.

– Всього з початку залучення рятувальники забезпечили населення м. 19700 літрами питної води та 27500 л – технічної. Також, комунальні служби міста здійснили підвіз технічної води у загальній кількості 20000 л, – додали в повідомленні.

 

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *