У Новопскові, що на Луганщині, на захворіли четверо людей, серед яких й 11-річна дитина. Усі вони вживали в’ялений лящ, придбаний у Старобільському районі.

Про захворювання, як передає Головне управління Держпродспоживслужби у Луганській області, стало відомо у п’ятницю, 31 серпня.

– У смт Луганської області 31 серпня 2018 року ця хвороба знову нагадала про себе. Захворіло чотири людини, однією з яких є дитина 11-ти років. Всі постраждалі захворіли після вживання в’яленої риби лящ, купленої на підприємстві продовольчої торгівлі Старобільського району, – йдеться в повідомленні.

Усі хворі відчувають загальну слабкість, нездужання, мають блювоту 2-3 рази на добу, пронос, бачать пелену перед очима, двоїння в очах, відчувають сухість у роті. Дитину шпиталізували до реанімаційного відділення.

– При ще більш пізньому зверненні постраждалих за медичною допомогою все могло б закінчитися з летальним наслідком, – зазначили в ДПСС.

Пізніше, у зв’язку з появою підозри про невідповідність в’яленої риби харчовому законодавству, яка становить загрозу для життя та здоров’я людей, та за результатами перевірок в Луганській області, додали в Держпродспоживслужбі, прийняли рішення про тимчасове припинення обігу в’яленої риби у двох суб’єктів господарювання на 10 робочих днів.

Нагадаємо, протягом липня на Донеччині захворіли на ботулізм троє людей.

Позначки:,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *