Фото з відкритих джерел

Сьогодні, близько 5:30 ранку бойовики обстріляли , що на Луганщині. Вогнем було пошкоджено лінії електропередач, наразі над їх відновленням працюють спеціалісти.

Про це журналістці “UA: Донбас” розповів голова військово-цивільної адміністрації села Кримське Юрій Константінов.

За його словами, під мінометний потрапила вулиця Молодіжна, що на околиці села в бік окупованої території.

– З 5:30 ранку бій йшов за Кримським, велись обстріли. Потрапили мінометні снаряди по вулиці Молодіжній, це крайня вулиця села ближче до окупованих територій. Ми здійснили виїзд, виявили вирви від розірваних снарядів, але пошкоджень домоволодінь чи поранень серед місцевих жителів не виявили на даний час, – зазначив голова ВЦА.

Юрій Константінов також додав, що пошкоджень зазнали високовольтна та звичайна лінії електропередач. Знеструмленими виявилися фермерські склади. Для того, щоб повернути електропостачання, знеструмити довелося підстанцію.

– Постраждала лінія електропередач, високовольтна і звичайна з того боку, ведуть роботи по відновленню. З 8 ранку ми виставили там охорону, охороняли лінію, потім спеціалісти працювали. Немає критичних ситуацій, знеструмлене не все село, а лише два склади, які відносяться до фермерських господарств, і небагато будинків. Але для того, щоб проводилися роботи, на підстанції вимкнули струм, – додав очільник Кримського.


Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *