ПОНЕДІЛОК 15.10.2018

00:00 Пізнавальна передача «Надвечір’я долі»
00:55 Документальний фільм
05:05 Світло
06:00 ГІМН УКРАЇНИ
06:02 Д\ф
06:55 Ранкове шоу «Донбас Lite»
07:00 Події
07:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
08:00 Події
08:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
09:00 Події
09:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
09:35 Д/с «Підводний світ»
10:00 Кулінарне шоу «Енеїда»
10:50 Лайфхак українською
11:05 Donbass Today (Донбас сьогодні)
11:25 Крим. Реалії (Радіо Свобода)
11:55 Д/с «Смаки культур»
12:25 Школа Мері Поппінс
12:40 Розсекречена історія
13:30 Тема дня
14:00 Події
14:10 Радіо День
14:50 Магнолія ТВ «Служба розшуку дітей»
14:55 NeoСцена
15:20 Хто в домі хазяїн?
15:45 «Час Time» (Голос Америки)
16:00 Події
16:25 МузLOVE
16:50 StopFake News
17:00 Події
17:25 Як це?
18:00 Події
18:25 Д/ф #ВУкраїні
19:00 «Час Time» (Голос Америки)
19:20 Тема дня
19:50 Лайфхак українською
20:00 Д\с «Незвідані шляхи»
21:00 Події
21:25 Крим Реалії (Радіо Свобода)
22:00 «Час Time» (Голос Америки)
22:15 Donbass Today (Донбас сьогодні)
22:35 Наші гроші
23:05 Докуметальний фільм
23:58 ГІМН УКРАЇНИ

ВІВТОРОК 16.10.2018

00:00 Події (повтор)
00:25 Д\ф
00:55 Радіо День
01:35 Документальний фільм
05:05 Світло
06:00 ГІМН УКРАЇНИ
06:02 Т\с «Роксолана»
06:55 Ранкове шоу «Донбас Lite»

07:00 Події
07:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
08:00 Події
08:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
09:00 Події
09:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
09:35 Д/с «Підводний світ»
10:00 Розсекречена історія
11:00 «Ваша Свобода» (Радіо Свобода)
11:25 Д/с «Смаки культур»
11:55 «Донбас Реалії» (Радіо Свобода)
12:25 Школа Мері Поппінс
12:40 Т/с «Роксолана»
13:30 Тема дня
14:00 Події
14:10 РадіоДень
14:50 МузLove
15:15 Хто в домі хазяїн?
15:45 Час-Time
16:00 Події
16:25 КіноWall
17:00 Події
17:25 Як це?
18:00 Події
18:25 До справи
19:00 «Час Time» (Голос Америки)
19:20 Тема дня
19:50 Лайфхак українською
20:00 Розсекречена історія
21:00 Події
21:25 Ваша свобода (Радіо Свобода)
22:00 Час-Time (Голос Америки)
22:15 Д/с «Неповторна природа»
22:45 Д/с «Смаки культур»
23:10 Документальний фільм
23:58 ГІМН УКРАЇНИ

СЕРЕДА 17.10.2018

00:00 Події (повтор)
00:25 Д\ф
00:55 Радіо День
01:35 Документальний фільм
05:05 Світло
06:00 ГІМН УКРАЇНИ
06:02 Т/с «Роксолана»
06:55 Ранкове шоу «Донбас Lite»
07:00 Події
07:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
08:00 Події
08:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
09:00 Події
09:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
09:35 Д/с «Підводний світ»
10:00 Розсекречена історія
10:50 Магнолія ТВ. Служба розшуку дітей
11:00 «Ваша Свобода» (Радіо Свобода)

11:25 Д/с «Неповторна природа»
11:55 Д/с «Смаки культур»
12:25 Школа Мері Поппінс
12:40 Т/с «Роксолана»
13:30 Тема дня
14:00 Події
14:10 РадіоДень
14:50 КіноWall
15:25 Хто в домі хазяїн?
15:45 Час-Time
16:00 Події
16:25 БібліоFUN
17:00 Події
17:25 Як це?
18:00 Події
18:25 Наші гроші
19:00 «Час Time» (Голос Америки)
19:20 Тема дня
19:50 Лайфхак українською
20:00 Розсекречена історія
21:00 Події
21:25 Ваша свобода (Радіо Свобода)
22:00 Час-Time (Голос Америки)
22:15 Д/с «Неповторна природа»
22:45 Д/с «Смаки культур»
23:10 Документальний фільм
23:58 ГІМН УКРАЇНИ

ЧЕТВЕР 18.10.2018

00:00 Події (повтор)
00:25 Д\ф
00:55 Радіо День
01:35 Документальний фільм
05:05 Світло
06:00 ГІМН УКРАЇНИ
06:02 Т/с «Роксолана»
06:55 Ранкове шоу «Донбас Lite»
07:00 Події
07:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
08:00 Події
08:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
09:00 Події
09:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
09:35 Д/с «Підводний світ»
10:00 Розсекречена історія
10:50 Магнолія ТВ «Служба розшуку дітей»
11:00 «Ваша Свобода» (Радіо Свобода)
11:25 Д/с «Неповторна природа»
11:55 Д/с «Смаки культур»
12:25 Школа Мері Поппінс
12:40 Т/с «Роксолана»
13:30 Тема дня
14:00 Події
14:10 РадіоДень
14:50 БібліоFUN
15:25 Хто в домі хазяїн?

15:45 Час-Time
16:00 Події
16:25 NeoСцена
17:00 Події
17:25 Як це?
18:00 Події
18:25 «Донбас Реалії» (Радіо Свобода)
19:00 «Час Time» (Голос Америки)
19:20 Тема дня
19:50 Лайфхак українською
20:00 Розсекречена історія
21:00 Події
21:25 Ваша свобода (Радіо Свобода)
22:00 Час-Time (Голос Америки)
22:15 Д/с «Неповторна природа»
22:45 Д/с «Смаки культур»
23:10 Документальний фільм
23:58 ГІМН УКРАЇНИ

П’ЯТНИЦЯ 19.10.2018

00:00 Події (повтор)
00:25 Д\ф
00:55 Радіо День
01:35 Документальний фільм
05:05 Світло
06:00 ГІМН УКРАЇНИ
06:02 Т/с «Роксолана»
06:55 Ранкове шоу «Донбас Lite»
07:00 Події
07:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
08:00 Події
08:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
09:00 Події
09:10 Ранкове шоу «Донбас Lite»
09:35 Д/с «Незвичайні культури»
10:00 Розсекречена історія
10:50 Магнолія ТВ. Служба розшуку дітей
11:00 «Ваша Свобода» (Радіо Свобода)
11:25 Д/с «Неповторна природа»
11:55 Д/с «Смаки культур»
12:25 Школа Мері Поппінс
12:40 Т/с «Роксолана»
13:30 Тема дня
14:00 Події
14:10 РадіоДень
14:55 NeoСцена
15:20 Хто в домі хазяїн?
15:45 Час-Time
16:00 Події
16:25 Складна розмова
17:00 Події
17:25 Як це?
18:00 Події
18:25 «Схеми» (Радіо Свобода)
19:00 Час-Time (Голос Америки)
19:20 Звіт наживо

20:15 Розсекречена історія
21:00 Події
21:25 Ваша свобода (Радіо Свобода)
22:00 Час-Time (Голос Америки)
22:15 Д/с «Незвідані шляхи»
23:15 Документальний фільм
23:58 ГІМН УКРАЇНИ

СУБОТА 20.10.2018

00:00 Події (повтор)
00:30 Д\ф
01:00 Радіо День
01:55 Документальний фільм
05:00 Фольк-music
06:00 ГІМН УКРАЇНИ
06:02 «Світло»
07:00 Д/с «Підводний світ»
07:30 М/с «Принцеса Сіссі»
08:00 Ранкове шоу «Донбас Lite. Дайджест»
09:40 Кулінарне шоу «Енеїда»
10:05 Розсекречена історія
11:00 «Ваша Свобода» (Радіо Свобода)
11:25 Хто в домі хазяїн?
11:55 Д/с «Неповторна природа»
12:30 Складна розмова
13:00 М/с «Принцеса Сіссі»
13:30 Тема дня
14:00 Розсекречена історія
14:50 Радіо день
15:45 Час-Time (Голос Америки)
16:00 Школа Мері Поппінс
16:15 «Донбас Реалії» (Радіо Свобода)
16:45 Роздягалка
17:15 Як це?
17:35 Хто в домі хазяїн?
18:00 Документальний фільм BBC «Чудеса сонячної системи». 5 серія
19:00 Події в деталях
19:30 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвідані шляхи»
21:00 Лайфхак українською
21:10 «Схеми» (Радіо Свобода)
21:30 До справи
22:00 «Час Time» (Голос Америки)
22:20 Фольк-music
23:20 Документальний фільм
23:58 ГІМН УКРАЇНИ

НЕДІЛЯ 21.10.2018

00:00 «Світло»
01:00 Документальний фільм
01:30 Пліч-о-пліч
01:50 Документальний фільм
05:00 Фольк-music
06:00 ГІМН УКРАЇНИ
06:02 «Світло»

07:00 Д\ф
07:30 М/с «Принцеса Сіссі»
08:00 Події в деталях (повтор)
08:30 Ранкове шоу «Донбас Lite. Дайджест»
09:35 Кулінарне шоу «Енеїда»
10:00 Лайфхак українською
10:15 «Схеми» (Радіо Свобода)
10:45 Школа Мері Поппінс
11:00 «Ваша Свобода» (Радіо Свобода)
11:25 Хто в домі хазяїн?
11:55 Документальний фільм BBC «Чудеса сонячної системи». 5 серія
12:50 Мистецькі історії
13:05 М/с «Принцеса Сіссі»
13:30 Звіт наживо (повтор)
14:00 Розсекречена історія
14:50 Складна розмова
15:30 «Донбас Реалії» (Радіо Свобода)
16:00 Д/с «Смаки культур»
16:30 Д/с «Підводний світ»
17:00 Д/ф «Незвідані шляхи»
18:00 Час-Time (Голос Америки)
18:15 БібліоFUN
18:45 Як це?
19:00 Букоголики
19:30 «Тема дня»
20:00 Д/с «Неповторна природа»
20:30 «Крим Реалії» (Радіо Свобода)
21:00 Суспільний університет
21:30 МузLOVE
22:00 Час-Time (Голос Америки)
22:20 Документальний фільм
23:58 ГІМН УКРАЇНИ