Скріншот відео зі сторінки операції Об’єднаних сил

Жителів вулиці Експериментальної, що у Золотому-4, переселять більш безпечних районів населеного пункту до кінця операції Об’єднаних сил.  

Таке рішення 11 жовтня ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає прес-служба Попаснянської РДА.

Зі зверненням про переселення, йдеться в повідомленні, до РДА 14 сімей із Золотого-4 звернулись наприкінці вересня. Люди потерпають від мало не щоденних обстрілів, що загрожують їх життю.

За підсумками обговорень із місцевими жителями, Луганською ОДА та керівництвом ВЦА комісія доручила представникам військово-цивільної адміністрації міста та села Катеринівка визначити вільний житловий фонд для тимчасового переселення жителів. Він має відповідати будівельно-технічним та санітарно-гігієнічним нормам.

– Окремо комісія вирішила  підготувати від імені Попаснянської райдержадміністрації до Луганської облдержадміністрації звернення щодо виділення коштів для облаштування житла та звернення до гуманітарних організацій, які працюють на території Луганської області щодо надання допомоги золотівцям в облаштуванні житла та придбання майна, а також підготувати звернення щодо забезпечення режиму «Тиші» під час переселення мешканців з вулиці Експериментальної, – розповіли в РДА.

Планується, що наступного тижня відбудеться засідання районної евакуаційної комісії. За його підсумками звернуться до Луганської облдержадміністрації з приводу затвердження всіх рішень.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, співробітники “Води Донбасу” опинились під обстрілом в районі Майорська.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *