За 5 місяців правоохоронці зупинили та відсторонили від керування автотранспортом 1509 нетверезих водіїв у Донецькій області.

Про це повідомляє Донеччини.

 

– Кількість водіїв, які виїжджають на дорогу в стані сп’яніння, не зменшується. За 5 місяців правоохоронці зупинили та відсторонили від керування автотранспортом 1509 нетверезих водіїв, – розповів заступник начальника відділу організації діяльності ГРПП обласного главку Андрій Францішко.

Андрій Францішко зазначив, що негативною тенденцією є збільшення кількості осіб, які сідають за кермо під дією наркотичних речовин. На сьогодні співробітниками ГРПП виявлено 27 таких осіб.

– З вини водіїв, які перебували у стані сп’яніння, сталося 12 , в яких постраждали 14 людей. Травми різного ступеню тяжкості отримали також і самі винуватці аварій, – йдеться у повідомленні.

Керування у нетверезому стані карається штрафом в розмірі 10200 гривень з обов’язковим позбавленням права керування автотранспортом терміном на один рік. При повторних порушеннях застосовуються більш суворі санкції.

Загалом на території Донеччини зареєстровано 207 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, в яких 26 людей загинули, 284 були травмовані.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *