Протягом чотирьох років у Добропіллі діти, що займаються гімнастикою, не могли відвідувати залу через ремонт спорткомплексу. Коли на початку цього місяця заклад відкрили  – виявилося, що місця знову немає, адже перевагу віддали іншим видам спорту.

Зараз заняття проходять у спортзалі однієї із шкіл та в невеликій кімнаті Палацу культури. Умови, в яких доводиться тренуватись дітям, батьки та вчителі вважають неприйнятними.

– Ми чекали всією сім’єю, і донька чекала, що підемо займатись туди. Донька живе спортом. До цього вона була постійно за комп’ютером. Зараз дитина ожила. Ми хочемо продовжувати займатись гімнастикою, але в нормальних умовах. Ми не знаємо куди стукати, – розповів батько однієї з гімнасток Павло Протасов.

– Коли закривали спорткомплекс в мене ще старша дочка займалась гімнастикою, але вона кинула, тому що який сенс бігати по школах, в яких незручно, холодно, обладнання немає. Повинні бути канати, бруси, колоди, кільця, козли, яма. Тренери молодці, якось викручуються, але що вони можуть зробити, – додає Діна, мати іншої спортсменки.

Як зазначають у Добропільській міській раді, у гімнастів повинна бути окрема зала для занять, проте необхідно знайти приміщення. Ремонт проведуть коштом міського бюджету, а нове обладнання вже  закуплене.

За даними дитячо-юнацької спортивної школи, у Добропіллі займаються гімнастикою загалом 144 дитини.

Дар’я Єгорова

 

Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *