Уряд Японії надасть 4 мільйони гривень на відновлення зруйнованої інфраструктури на підконтрольній та тимчасово окупованій територіях Донецької області. Кошти надійдуть через допомогу гуманітарним організаціям, що працюють на сході України. 

Про це за результатами візиту на Донеччину заявив Посол Японії в Україні , повідомляє на своїй сторінці в Facebook голова Донецької облдержадміністрації .

надасть 4 млн доларів через гуманітарні організації для допомоги та відновлення зруйнованої інфраструктури Донеччини – як на окупованій, так і на контрольованій українським урядом її частини. Крім того, цього року компанія «Вода Донбасу» завдяки фінансовій підтримці Японії отримає броньований автомобіль, щоб працівники могли безпечніше та ефективніше виконували свою роботу, – написав він.

Дивіться також: На Донеччині зруйноване житло ремонтують японці

Посол Японії в Україні та Представник Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, додав очільник Донеччини, зійшлися щодо необхідності підтримувати проекти відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів як окупованої, так і підконтрольної українському уряду території Донеччини.

Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *