До села Славне відтепер двічі на тиждень привозять . Донедавна люди їздили за ним до сусідніх селищ.

У селищі Славне – 58 жителів, четвертий рік вони живуть на лінії розмежування. Півроку як військові відійшли від околиць села. Усі об’єкти інфраструктури під час бойових дій частково або повністю пошкоджені. В селищі немає крамниці. Люди збираються у єдиному вцілілому помешканні у фельдшерському пункті. Три тижні як туди почали привозити хліб, до цього доводилось їздити за ним в сусіднє селище.

– Ну, хліб, спасибі хлопці привозять, 2 рази на тиждень. А так з 2014 року у нас магазину немає. Ні магазину, ні медиків, то ось останні півроку стали приїжджати «лікарі без кордонів». Води немає, транспорту немає. Зараз кожен з дому прибіжить, те, що замовляв, забере, до наступного разу. Наступного разу, кому що потрібно пишемо, дзвонимо – нам привозять, – розповідає Олена Тіссен, жителька села Славне.

Хліб для жителів селища Славного привозить підприємець зі Слов’янська Олег Ткаченко. У 2016 році він відкрив пекарню у прифронтовій Мар’їнці. Понад 30 видів хлібобулочних виробів та заморожених напівфабрикатів щоночі виготовляють її працівники.

– Про яку стабільність можна говорити, коли ти не впевнений чи буде світло, чи  відремонтують світло. Чи буде вода, чи відремонтують воду. Чи прийде людина на роботу, чи зможе дістатися. Через те, що людина минулу ніч пережила бомбардування сьогодні просто вона не налаштована, не працездатна. Вона, як вичавлений лимон, вона прийшла, вона намагається щось зробити, а ресурсів для цього у неї просто немає,– говорить Олег Ткаченко, підприємець.

Аби продати випічку, підприємець розвозить свій товар ще й сусідніми селищами. Власник пекарні вважає свій бізнес соціальним і пояснює чому.

– Це створити робочі місця, це дати людям доступний якісний хліб, і як далі розвиток пекарні ми бачимо, і ми всіляко цьому сприяємо, – розповідає Олег Ткаченко.

Також підприємець Олег Ткаченко є волонтером, частину заробленого вкладає у дитячі проекти, вважає, що на лінії розмежування так він може допомогти людям.

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *