КП “Компанія “” поновить постачання технічної води до Краматорська у повному обсязі. Фільтрувальна станція працюватиме цілодобово.

Це стало результатом переговорів Краматорської міськради та водоканалу з компанією, інформують на сайті КПП “Краматорський водоканал”.

Зазначають, що наразі заповнюється магістральний технічний водовод, відбувається очищення води та наповнення резервуарів. Після цього фільтрувальна станція відновить роботу в цілодобовому режимі.

– На жаль, роботи на магістральному водоводі Ф1400 мм, що знаходиться на балансі та обслуговуванні КП «Компанія« Вода Донбасу », на ділянці від II до III підйому тривають, і жителі старої частини міста, селищ Ясногірка, Ясна Поляна, Софіївка, Шабельківка та третя Олександрівка продовжують відчувати брак води, – повідомили у водоканалі.

До цих районів, за словами комунальників, підвіз води буде здійснюватись відповідно до заявок на диспетчерський пульт за телефонами: 7-09-09 та 48-97-23.

Нагадаємо, у вівторок, 7 серпня, КП “Компанія “Вода Донбасу” через несплату за отримані послуги скоротила постачання питної води до Краматорська.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *