Фото: EPA

Патруль Спеціальної моніторингової Місії ОБСЄ не зміг дістатися місця ймовірного обстрілу спостережного пункту на Луганщині через відсутність під’їздних доріг.

Про це спостерігачі повідомили у звіті від 9 лютого.

За інформацією СММ, ймовірний  спостережного пункту Збройних Сил України стався поблизу Гарасимівки на Луганщині поблизу кордону з РФ 8 лютого.

– Члени патруля Місії не змогли дістатися ймовірного місця через відсутність під’їзних доріг, які можна було б виявити,  – йдеться в документі.

На околицях Гарасимівки, зазначили в ОБСЄ, приблизно за 5 км на захід від місця імовірного інциденту, охоронець сільськогосподарської компанії розповів членам патруля СММ, що не чув ніякої стрілянини в районі в період із 12:20 до 12:33 8 лютого.

– Спостерігачі зв’язалися з представником Державної прикордонної служби України (ДПСУ) в Луганській області, який порекомендував їм звернутися до прес-служби ДПСУ. У поліції Станиці Луганської повідомили, що офіційного підтвердження факту стрілянини у стрілянини в районі не надходило, – заявили представники СММ.

В ОБСЄ додали, що офіцер Збройних сил України при СЦКК поінформував спостерігачів, що не володіє інформацією про такий інцидент. Командир Держприкордонслужби в Гарасимівці повідомив команді Місії, що він не може провести спостерігачів до місця ймовірного інциденту, оскільки позиція в районі перебуває під управлінням Національної гвардії України. Командир Національної гвардії України в Широкому повідомив членам патруля СММ про те, що він не уповноважений надавати будь-яку інформацію, і порекомендував їм звернутися до штабу Національної гвардії України.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *