В лікарнях опинилися ще троє вихованців дитячого табору на Лиманщині: загальне число зросло до 94 осіб - UA: ДОНБАС

Станом на 10 годину ранку 19 липня до лікарень Донеччини загалом було шпиталізовано 94 особи. Погіршення стану здоров’я протягом останньої доби відчули ще троє дітей – вихованців дитячого табору, що в Сосновому Лиманського району.

Про це повідомляє України.

– За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області на 10:00 19.07.2018 захворіло та госпіталізовано до лікувальних закладів Донецької області 94 особи, із них 79 дітей та 15 дорослих, – зазначають у ДПСС.

На сьогодні, за даними санепідеміологів, всі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні.

 

Додають, що сьогодні, 19 липня, за участю Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області провели позачергове засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей Донеччини.

– Підготовлено рішення Головного державного інспектора в Донецькій області від 18.07.2018 №3 щодо тимчасового припинення виробництва та обігу харчових продуктів підприємством, заснованому на власності об’єднання громадян «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Яструбок» філія «Орлятко», – зазначили у Держпродспоживслужбі.

Читайте: Держпродспоживслужба знайшла кілька санітарних порушень у таборі на Донеччині, заклад закрили

Нагадаємо, 17 липня прокуратура повідомила, що 60 дітей віком від 9 до 16 років отруїлися в оздоровчому таборі Лиманського району. 33 з них були шпиталізовані до лікарень Слов’янська, Краматорська та Лимана. 18 липня ДСНС інформувала, що кількість шпиталізованих збільшилася до 84 осіб, Донецька ОДА та Держпродспоживслужба України надвечір заявили про  91 шпиталізованого.

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *