Від 30 червня за маршрутом Харків – Ізюм – курсує модернізований електропоїзд – пофарбований, з новими сидіннями, світлодіодним освітленням та електронним табло.

Про це повідомляє залізничний інформаційний портал.

Капітальний ремонт, що провели на Київському електровагоноремонтому заводі, зазначають залізничники, може покращити умови перевезень пасажирів та підвищити надійність електропоїздів в експлуатації.

– Зокрема, фарбування виконано більш якісними емалями, для зручності пасажирів замість колишніх дерев’яних встановлено блоки сидінь із покращеними ергономічними властивостями, вагони обладнано сучасним економним світлодіодним освітленням, а про слідування маршрутом, наступні зупинки та час прибуття поїзда пасажирів інформує рухомий рядок, – розповіли в повідомленні.

Нагадаємо, приміський поїзд № 6456/6446 Харків—Ізюм—Лиман курсує щодня. Зі станції Харків-Левада поїзд вирушає о 9:25 і прибуває на станцію Лиман о 13:05.

На шляху прямування поїзд робить зупинки на станціях Основа, Жихор, Зміїв, Занки, Шебелинка, Балаклія, Савинці, Закомельська, Циганська, Ізюм, Букине, Святогірськ, Форпостна.

Зворотно поїзд вирушає о 15:57 і прибуває на станцію Харків-Левада о 19:36.

Позначки:,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *