У Волновасі після отримання частини хабара – 12 тисяч гривень, затримали начальника територіального сервісного центру . Гроші чоловік вимагав за успішну здачу іспитів з керування авто та отримання водійських прав.

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури сил АТО.

Військова прокуратура сил АТО спільно з СБУ 15 березня у службовому кабінеті одного з районних сервісних центрів Регіонального сервісного центру МВС у порядку ст. 208 КПК України (безпосередньо після вчинення злочину) затримали начальника центру після одержання ним частини хабара у розмірі 12 тисяч гривень. Загалом 26 тисяч гривень зловмисник вимагав від місцевого жителя за успішну здачу учнями спортивно-технічного клубу товариства «Сприяння обороні України», іспитів з керування транспортними засобами та отримання надалі водійських посвідчень.

– Одночасно, в ході проведення обшуку у вищевказаному службовому приміщенні, з метою приховання обставин вчинення іншого злочину, співробітниками вказаного центру, через вікно будівлі, аби “замести сліди”, було викинуто поліетиленовий пакет, у якому знаходились документи громадян України та грошові кошти у відповідному пакуванні, – додали у прокуратурі.

Наразі проведені першочергові слідчі дії та підготовлено повідомлення про підозру затриманому у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також клопотання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *