Від 1 серпня цього року жителям Сєвєродонецька доведеться сплачувати за послуги з вивозу твердих побутових відходів за новим тарифом.

Таке рішення 11 липня ухвалив виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради.

Зокрема, встановили тариф з вивезення ТПВ на одного проживаючого в місяць для багатоквартирних та одноквартирних будинків з наявністю усіх видів благоустрою (у тому числі гуртожитки для малосімейних) – 17,98 грн з ПДВ.

– Комунальне підприємство «Сєвєродонецьккомунсервіс» робило публікацію на тариф з вивезення ТПВ 19,80 грн на одного мешканця. Два тижні проходило жваве обговорення. Розглядалися пропозиції та зауваження, які надходили від депутатів і від жителів міста. Під час розгляду документів були виявлені неточності, внаслідок чого КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» зменшив тариф до 17,98 грн, – розповів заступник Сєвєродонецького міського голови Ігор Слєсарєв.

Крім того, за його словами, департамент економіки міськради також розглянув пропозиції і підтвердив, що тариф 17,98 грн є економічно обґрунтованим. Він почне діяти з 1 серпня 2018 року.

Читайте: Жителям Бахмута роздадуть пакети для роздільного збору сміття

Нагадаємо, у квітні після невдалої спроби підняти на вивіз твердих побутових відходів було звільнено керівника «Сєвєродонецьккомунсервіса» Олега Кравцова.

 

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *