У прифронтовому Щасті на Луганщині пропонують створити військово-цивільну адміністрацію. Проведення виборів до вважають неможливим через безпекову ситуацію.

Такі підсумки наради з питань децентралізації, що 12 липня відбулась в Луганській ОДА, передає прес-служба адміністрації.

Повідомляють, що з 2015 року перші в Гірській, Щастинській та Новоайдарських громадах не призначалися через загрозу диверсій та неможливість забезпечити безпеку громадян.

– Внаслідок цього утворені відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» громади фактично не мають можливості розвиватися та отримувати пряме фінансування з держбюджету, – кажуть в ЛОДА.

Вислухавши позицію представників територіальних громад, дізнавшись безпекову ситуацію на їх території та фінансові перспективи, учасники наради при Луганській облдержадміністрації дійшли висновку щодо можливості проведення перших місцевих виборів на території Гірської та Новоайдарської громад.

– Щодо проведення виборів на території Щастинської ОТГ, то представником Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ наголошено на необхідності утворення, у зв’язку зі стратегічним значенням цього населеного пункту, військово-цивільної адміністрації м. , яке розташоване в безпосередній близькості до лінії зіткнення, – зазначили в повідомленні.

Читайте: Задля проведення виборів в ОТГ на лінії розмежування необхідна безпека, – ЦВК

У разі утворення військово-цивільної адміністрації населеного пункту, підкреслили в ЛОДА, проведення перших місцевих виборів у Щастинській ОТГ буде неможливим.

Нагадаємо, Уряд визнав спроможними ще 2 ОТГ на Донбасі.

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *