У Луганській області працюватимуть 277 пришкільних таборів при системі освіти.

Про це у прямому ефірі #Звіти_наживо на телеканалі «UA:Донбас» зазначила заступниця голови Луганської ОДА з питань соціальної та гуманітарної сфери Ольга Лішик. Вона підкреслила, що цього року з 1 червня розпочнуть роботу  мовні табори, де діти зможуть вивчати іноземні мови. Що стосується інших таборів з 6 працюючих, наразі мають змогу приймати дітей на відпочинок лише два. Загалом на території Луганської області знаходяться 14 таборів, але їх або було пошкоджено під час бойових дій або виникають складнощі з пошуком господарів.

Під час ефіру було зазначено, що з 21 травня в усіх таборах та закладах, де планується дитячий відпочинок планується розпочати контроль пожежної безпеки, окрім того, санітарно-епідеміологічний нагляд теж перевірятиме табори.

Заступниця голови Луганської ОДА з питань соціальної та гуманітарної сфери відзвітувала, що минулого року на оздоровчу кампанію для дітей було витрачено 8 мільйонів гривень, прогнози цього року – збільшити суму до 9,5 мільйонів.

У планах департаменту оздоровити якомога більше дітей, у минулому році програмою оздоровлення скористалися 21 800 осіб. Крім того, обласна адміністрація заохочує до відпочинку дітей, що знаходяться на окупованих територіях.

Ольга Лішик підкреслила, що вся необхідна інформація про дитячі табори, вартість відпочинку знаходиться на сайті департаменту соцзахисту, а також на сайтах районних адміністрацій, та закликала всіх бажаючих активніше звертатися та подавати заявки на відпочинок для дітей.

Нагадаємо, #Звіти_наживо – всеукраїнський проект команди UA:Суспільне мовлення та Громадського руху «Чесно». Під час прямих ефірів на телеканалі «UA:Донбас» міські та обласні посадовці,а також голови ОТГ протягом 52 хвилин звітуватимуть громаді про результати своєї роботи, відповідаючи на запитання експертів, журналістів та глядачів.

Такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

Червень — ремонт доріг

Липень — голови ОТГ, мери малих міст

Серпень — реформа освіти

Вересень — медична реформа

Жовтень — початок опалювального сезону

Листопад — бюджети міст

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

 

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *