Від сьогодні, з 5 грудня загальноосвітні навчальні та позашкільні заклади Краматорська закриті на через збільшення кількості захворювань на грип та .

Відповідне розпорядження 4 грудня підписав секретар Краматорської міськради Денис Ошурко, повідомила прес-служба міської ради.

Навчальний процес у закладах, як зазначили у міськраді, буде зупинено до 11 грудня включно.

– На період епідемії до стабілізації та покращення ситуації у місті діятиме комплексний план заходів профілактики гострих респіраторно-вірусних інфекцій, – йдеться в повідомленні.

За словами начальника відділу охорони здоров’я Валерії Мельник, станом на 3 грудня перевищення епідпорогу серед школярів складало більш ніж 67%, що стало приводом для введення обмежувальних заходів.

Читайте: На Донеччині кількість хворих на ГРВІ школярів перевищила епідпоріг майже на 90%

Зазначимо, з 28 листопада на карантин закрили ЗОШ №13 та №17 у Слов’янську, 29 листопада навчальний процес призупинили у Святогірській ЗОШ. Від сьогодні, за інформацією відділу освіти Слов’янської міської ради, карантин введено у Слов’янських ЗОШ №9 та ЗЗСО №14.

Як ми повідомляли раніше, у Маріуполі карантинні заходи по школах почали вводити від 14 листопада. Учора, 4 грудня, на вимушені канікули пішли школярі Волновахи.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *