18 липня у регіональній філії Суспільного UA:ДОНБАС відбулися збори трудового колективу. На порядок денний було винесено обговорення Проекту колективного договору ПАТ “”.

Напередодні зборів всі працівники мали можливість ознайомитися із Проектом договору заздалегідь. Під час зборів кожен міг внести свої пропозиції змін чи доповнень.

«Колективний договір, в першу чергу, стоїть на боці працівників. Колеги,  прошу вас висловлюватися, якщо маєте слушні пропозиції, зауваження. Це абсолютно відкритий процес,  якщо у вас є пропозиції – ми поставимо їх на голосування»,- зазначив голова зборів Андрій Шаповалов.

Працівники жваво долучились до обговорення Проекту, робили зауваження, уточнення та вносили пропозиції, щодо деяких пунктів колективного договору.

За результатами обговорень, трудовий колектив вирішив:

  1. Документально затвердити у Розділі 5 Проекту Договору про “Режим роботи” графік роботи із понеділка до четверга з 9:00 до 18:00, а у п’ятницю з 9:00 до 17:00 за рахунок скорочення часу обідньої перерви  впродовж тижня на 15 хв.
  2. Внести зміни до Додатку 3 та зробити всім працівникам (без виключення) додатково 7 днів оплачуваної відпустки (не ділити посади від 4 до 7 ).

Делегатом від філії ПАТ “НСТУ” «Регіональна дирекція UA:Донбас» на Загальні збори (конференцію) трудового колективу ПАТ “НСТУ”, які відбудуться у Києві 31 липня, було обрано Діденко Івана Олексійовича – керівник групи (творчої) творчої групи програм радіо “Голос Донбасу”.

Нагадаємо, у філіях Суспільного триває процес обговорення проекту колективного договору НСТУ. У всіх областях цього тижня відбуваються збори трудових колективів.

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *