Марківський районний Луганщини виніс вирок депутатці місцевої селищної ради, що брала участь в організації та проведенні псевдореферендуму на підтримку “”.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Луганської області.

Як встановило досудове розслідування, у травні 2014 року депутатка Марківської селищної організувала на території району 8 виборчих дільниць для проведення так званого референдуму на підтримку «Акту про державну самостійність «ЛНР». Жінка складала списки учасників «волевиявлення», видавала бюлетені для голосування, а після передала їх представникам «ЛНР» для підрахунку та оголошення «результатів».

– Враховуючи той факт, що під час досудового розслідування підозрювана повністю визнала свою провину у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення, щиро розкаялася, активно сприяла правоохоронним органам та суду у розкритті злочину та викритті інших співучасників, між нею та прокурором укладено угоду про визнання винуватості, – розповіли у прокуратурі.

Вироком Марківського районного суду Луганської області жінку визнали винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України “Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України”, та призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням на 3 роки.

Нагадаємо, жителя Луганщини, що 2014 року брав участь у проведенні “референдуму” в Новопсковському районі, звільнили від відбування покарання.

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *