Студентка Маріупольського державного університету Валерія Зубочек, що стала переможцем першого, національного етапу Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови, представить Україну у другому етапі конкурсу в Греції.

Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради.

– Валерія Зубочек вчиться в магістратурі МДУ на спеціальності «Переклад (новогрецька)». Валерія неодноразово проходила стажування в Греції і зараз успішно працює за фахом у благодійній організації «Фонд Бумбураса», – розповіли у міськраді.

У першому турі II Всесвітньої олімпіади, який відбувся 10 січня 2018 року, йдеться в повідомленні, одночасно у 12 країнах світу, взяли участь 42 знавця грецької мови. В Україні національний етап олімпіади проходив на базі Маріупольського державного університету та зібрав 14 учасників з Одеси, Києва та Маріуполя.

– 28 червня Центр грецької мови проведе іспити з грецької мови просунутого рівня для визначення трьох призерів олімпіади. Переможець заключного етапу Всесвітньої олімпіади отримає стипендію на навчання в магістратурі Салонікського університету імені Аристотеля, – додали у прес-службі.

Читайте також: Важкоатлети Донеччини стали кращими на чемпіонаті України

Другий тур олімпіади буде проходити в таборі Салонікського університету, де для переможців першого етапу організують заняття з грецької мови і культури, екскурсії по місцях культурної та археологічної спадщини Греції.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *