Еліна Пишкіна з Донеччини посіла третє місце на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед кадетів та дівчат у Хорватії.

Про це повідомляє управління з питань фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Донецьку область у складі збірної команди України з вільної боротьби, що з 2 по 6 липня проходив у Хорватії представили двоє спортсменів Донецької області: Микита Гончаров () та Еліна Пишкіна (Торецьк/). Вони обидва є вихованцями Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки.

– Микита Гончаров (вагова категорія 60 кг) в 1/8 фіналу поступився Нодіру Рахімову з Узбекистану і залишив килим без призового місця, – розповіли в управлінні.

– Еліна Пишкіна (вагова категорія 73 кг) в 1/8 фіналу поступилась Цянь Цзянь з Китаю, але надалі перемогла Лінду Мачуку з Аргентини і Брильянтес Бай з Норвегії. Таким чином Еліна Пишкіна виборола бронзову медаль і виконала норматив майстра спорту України.

До чемпіонату світу, додали у повідомленні, спортсменів готували тренери-викладачі: Андрій Єфремов, Максим Єфремов та Григорій Шепелєв.

Нагадаємо, спортсменка з Волновахи завоювала “бронзу” на чемпіонаті Європи з гирьового спорту.

Дивіться також: Маріуполець готується до участі в Чемпіонаті «Ігор нескорених», що відбудеться в Австралії