Олександр Шишман та Дмитро Пиньков вибороли дві медалі Кубка України з греко-римської боротьби, що 1-2 грудня відбувався в Запоріжжі. Змагання присвятили пам’яті чемпіона Олімпійських ігор-1952 Якова Пункіна.

Про це повідомив Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА.

Так, перемогу у ваговій категорії до 87 кг здобув майстер спорту України міжнародного класу Олександр Шишман. Борець довів свою перевагу у протистояннях з Русланом Магомедовим (Одеська область), Дмитром Кіяшком (Київська область) та у фіналі із Сергієм Омеліним (Дніпропетровська область).

Бронзовим призером у ваговій категорії до 72 кг, за інформацією департаменту, став майстер спорту України Дмитро Пиньков. У першій зустрічі спортсмен переміг Василя Панасюка (Київська область), проте в наступній поступився Парвізу Насібову (Запорізька область). У сутичці за «бронзу» наш борець виявився сильнішим за Артура Урсуленка (Миколаївська область).