Майстер спорту України міжнародного класу Олександр Хоцянівський з Донеччини став срібним призером у ваговій категорії 125 кг на Міжнародному рейтинговому турнірі Гран-Прі Тбілісі з вільної боротьби.

Як повідомляє Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької ОДА, змагання відбувались у Грузії з 3 по 5 липня.

У стартовій кваліфікаційній сутичці Олександр Хоцянівський на початку другої хвилини поклав на лопатки Кагрі Чидема з Туреччини. З сухим рахунком переміг у чвертьфіналі українця Дмитра Картавого (4:0), а в півфіналі – бронзового призера цьогорічного чемпіонату Європи Роберта Барана з Польщі (9:0), – розповіли в адміністрації.

У фінальному двобої Олександр Хоцянівський поступився чинному чемпіону світу, бронзовому призеру Олімпіади-2016 Гено Петріашвілі. Грузинський спортсмен переміг із результатом 2:5.

Як ми повідомляли раніше, Еліна Пишкіна з Донеччини посіла третє місце на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед кадетів та дівчат у Хорватії.

Позначки:, , , ,