Фото з відкритих джерел

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про виділення майже 100 млн гривень державної підтримки для вуглевидобувних підприємств Луганщини.

Зокрема, кошти отримають ПАТ «» та ДП «Первомайськвугілля», передає прес-служба Луганської ОДА.

– Так, рішенням КМУ було виділено кошти державної підтримки в сумі 324 млн грн, з них 99,3 млн грн – на вугледобувні підприємства Луганської області. На рахунки ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля» кошти у сумі 48,263 млн грн і 51,041 млн грн відповідно будуть перераховані найближчим часом, – повідомили в обласній адміністрації.

За словами голови Луганської ОДА Юрія Гарбуза, в області вже розробили програму відновлення вугільної промисловості, за якою підприємства мають вийти на рентабельну роботу.

В повідомленні також нагадали, що у лютому 2018 року з держбюджету було виділено 104,5 млн грн на погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям ПАТ «Лисичанськвугілля» та 29,4 млн грн ДП «Первомайськвугілля». Це скоротило загальний обсяг заборгованості підприємства ПАТ «Лисичанськвугілля» на 80,5 %, а ДП «Первомайсьвугілля» – на 88,7 %.

Як ми повідомляли раніше, 10 липня під стіни Верховної Ради через зарплатні збираються вийти співробітники Селидіввугілля, Мирноградвугілля, Львіввугілля та Волиньвугілля. Шахтарям досі не виплатили навіть частину заборгованості.

Позначки:, , , , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *