Фото: Курахівська міська рада

Понад 20 тисяч гривень надбавки та премії незаконно отримала секретар Курахівської міської ради за рішенням сесії. Жінку притягнули до адмінвідповідальності, чотири справи щодо стягнення коштів знаходяться в суді.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.

За інформацією відомства, секретарю міськради Курахового нарахували надбавку в розмірі 50% від посадового окладу та 300% премії.

– З’ясовано, що постановою Мар’їнського районного суду Донецької області до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, притягнуто секретаря міської ради, якій внаслідок винесення незаконного рішення на черговій сесії «Про преміювання  та встановлення надбавки посадовим особам Курахівської міської ради»  нараховано надбавку у розмірі 50% посадового окладу та премію у розмірі 300% посадового окладу, – йдеться в повідомленні.

Крім того, місцева пред’явила до суду 4 позовні заяви про стягнення незаконно отриманих чиновницею 20 тис. грн на користь Курахівської міськради. Розгляд справ триває.

Нагадаємо, депутата з Луганщини судитимуть за спробу “відмазати” сина від поліції.

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *