Черговий етап , що триватиме до 9 серпня, розпочали військові поблизу вузлової станції . Наразі обстежують залізничні колії на предмет наявності мін, боєприпасів, що не розірвалися, та інших вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомили у прес-центрі операції Об’єднаних сил.

Зазначають, що роботи з розмінування залізниці проводяться згідно з розпорядженням командування ОТУ «Північ» на запит ПАТ «Укрзалізниця», і триватимуть до 9 серпня. Протягом одного дня обстежується близько 1 км залізничних шляхів та прилеглої території.

Крім розмінування об’єктів залізничного сполучення, сапери на прохання місцевих мешканців проводять очищення від вибухонебезпечних предметів доріг, шкіл, лікарень, інших інфраструктурних об’єктів, а також приватних будинків.

– Безпосередню організацію взаємодії з представниками СММ ОБСЄ, нагляд за дотриманням гарантій безпеки працівникам ПАТ «Укрзалізниця», задіяним у роботах на станції Попасна, забезпечення дотримання режиму припинення вогню здійснюють офіцери української сторони СЦКК, – повідомили у прес-центрі.

Нагадаємо, після того, як Збройні Сили України повернули контроль над містом, яке 2014 року було захоплене бойовиками, залізничні колії регулярно потрапляли під обстріли і мінувалися диверсійними групами противника, тому потяги могли рухатися на даному напрямку тільки в короткі проміжки часу, коли це вважалося безпечним.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *