Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області не виявили жодних порушень санітарних норм та правил у семи дитячих центрах оздоровлення та відпочинку, що наразі працюють на Луганщині.

Про це 24 липня під час брифінгу розповів заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області Володимир Єсипов, передає прес-служба Луганської ОДА.

– Під час моніторингових візитів, обстеження закладів оздоровлення фахівцями Головного управління служби, порушень санітарних норм та правил не встановлено. Усе відповідає законодавчим нормам, – розповів Володимир Єсипов.

– Так, наприклад, у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоря», що у Кремінній, за першу зміну відпочивало 323 дитини. Харчоблок працював у штатному режимі, його персонал пройшов медогляд й був охоплений профілактичним щепленням. Фахівцям Держпродспоживслужби був представлений акт перевірки теплового, холодильного обладнання, проведені ревізія та дезінфекція водопроводу, надані результати дослідження води. В центрі працюють педіатр та фельдшери, медкабінет повністю відповідає нормативам тощо.

Заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області також зазначив, що в області у першому півріччі поточного року захворюваність гострими кишковими інфекціями на 21% знизилась, у порівняні з цими ж місяцями 2017 року. Було зафіксовано 671 випадок.

Нагадаємо, станом на 24 липня в лікарнях Донеччини лишалися четверо хворих, шпиталізованих з табору “Орлятко” із симптомами гострої кишкової інфекції.

Позначки:, ,

2 thoughts on “Санепідемстан у дитячих оздоровчих закладах Луганщини в нормі, – Держпродспоживслужба

  1. А какие гос органы проверяют лагерь “Мечта”,что тоже находится в Кременной? Антисанитарные условия содержания детей в корпусах,старая территория лагеря без всяческих обновлений. Зато здание админкорпуса и директора по последнему слову евростандартов. Жаль сюда нельзя скинуть видео,которое я сняла 22.07.2018. Пусть бы увидели люди,как дети содержатся в корпусах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *