Фото: Луганська ОДА

Міждержавний ”, що фактично знаходиться на території Російської Федерації, перенесуть до України.

Таке рішення прийняла Державна прикордонна служба, передає Луганська облдержадміністрація з посиланням на Луганський загін.

Воно пов’язане із встановленням паркану з колючого дроту, який російська сторона почала будувати наприкінці серпня.

– З урахуванням того, що російською стороною розпочато заходи з встановлення інженерних загороджень на цьому напрямку, а міждержавний пункт пропуску «Мілове» знаходиться фактично на території (враховуючи географічні особливості цього району), Державною прикордонною службою прийнято рішення щодо перенесення пункту пропуску на українську територію, – повідомили в ЛОДА.

– До закінчення всіх необхідних заходів щодо перенесення пункту пропуску, пропуск осіб та транспортних засобів припинятись не буде.

Як додають в облдержадміністрації, на сьогодні російською стороною зроблено понад 70 отворів в дорожньому покритті по вулиці Дружби Народів у Міловому та встановлено металеві стовпці. Загалом проведено підготовчих робіт протяжністю близько 800 метрів.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, аби зменшити соціальну напругу серед місцевих жителів, вулиці Мілового патрулюватимуть українські спецпризначенці.

Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *