Повернути газовий борг у 130 кубів, а також встановити велике мито на ввезення мінерального добрива в Україну – просять профспілки Луганщини у представників Кабінету Міністрів України. За їх словами, це допоможе зберегти та відновити діяльність “Сєвєродонецького об’єднання ”.

Про це сьогодні говорили в Луганській облдержадміністрації.

– Має бути розглянуто питання щодо введення мита на ввезення мінерального добрива в Україну або взагалі повністю ембарго для того, щоб дати можливість працювати нашим товаровиробникам. Це дасть робочі місця нашим людям, – розповів журналістці «UA: ДОНБАС» голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш.

Читайте: Канада та Швеція надали додаткові $2 мільйони на відновлення і розбудову миру на Донбасі

В обласній адміністрації пояснили, «АЗОТ» – приватне підприємство. Вони не раз зустрічалися з керівництвом заводу, на останній зустрічі власники пообіцяли до кінця березня відновити роботу підприємства.

– Керівники АЗОТу нас запевнили, що вже відремонтували обладнання, яке дозволяє безперебійно виробляти 12 мегават електроенергії. Це дозволить працювати в штатному режимі, тобто виробляти селітру та карбамід, – зазначив директор Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження .

Також на засіданні підняли ще одну важливу тему – безперебійне постачання електроенергії. Без цього відновити роботу в повному обсязі неможливо. Наразі будується підстанція в Кремінній. За словами Сергія Шелеста, роботи планують завершити до кінця цього року.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, у Луганській ОДА не збираються знімати обмежень руху поблизу КПВВ “Станиця Луганська”.

 

 

 

Позначки:, , , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *