Причиною отруєння 13 учасників дитячого «Хакатону» в Сєвєродонецьку став золотистий стафілокок - UA: ДОНБАС

Бактерія золотистого стафілокока стала причиною 13 дітей, які потрапили 20 квітня до Лисичанської обласної дитячої клінічної лікарні.

Це стало відомо за результатами аналізів, повідомила журналістці «UA: ДОНБАС» головна лікарка Лисичанської обласної дитячої клінічної лікарні Світлана Ошеко.

За її словами, дев’ятеро з 13 дітей сьогодні випишуть. Ще четверо залишаться поки що в лікарні, їх стан лікарі характеризують як незадовільний і продовжують лікування.

– В одного хлопчика досі тримається температура. Сьогодні вона складає 37,4 градуса. У дівчинки досі залишаються розріджені випорожнення. У третьої дитини – ацетон підвищений. З такими мікросимптомами виписувати ми не будемо, – розповіла Світлана Ошеко.

Нагадаємо, 20 квітня у Сєвєродонецьку отруїлися учасники дитячого «Хакатону», яких годували сніданком. Млинці з м’ясом та сметаною отримали ті учасники, які приїхали з інших міст Луганщини. До Лисичанської лікарні в той же день з отруєнням шпиталізували 13 дітей. Прокуратура відкрила кримінальні провадження за статтями “Неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей” та “Порушення санітарних норм”.

Позначки:, , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *