«Поверніть наші гроші!» –  з такою вимогою близько сотні працівників Луганського енергетичного об’єднання звернулися до Попаснянського районного водоканалу. Останній заборгував за спожиту електроенергію близько 174 мільйонів гривень.

Мітинг проводили під стінами будівлі боржника. Підприємство знаходиться в селищі Білогорівка Попаснянського району.

– В нас немає іншого виходу як вимагати від підприємств-боржників гроші. Ми працюємо на трьохднівці, немає грошей оплачувати нам заробітну плату для того, щоб ми працювали п’ять днів, – заявили учасники протесту.

За словами генерального директора ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» Володимира Грицая, Попаснянський районний водоканал назбирав борги з середини 2015 року.

– На 1 лютого сума його складає 174 мільйони гривень. Майже 90 відсотків води підприємство поставляє на окуповану територію, тож гроші збирає з окупантів. Вони сумкам привозять їх в Щастя, але ж до ЛЕО ці гроші не доходять, – розповів керівник ЛЕО.

За словами генерального директора ЛЕО Володимира Грицая, Попаснянський водоканал – останній об’єкт двотижневих мітингів. Але це не останній заклик до сплати боргів, бо наразі підприємство заборгувало енергетичному ринку України близько 5,3 мільярда гривень. Більша частина боргу – несплата за спожиту електроенергію бойовиками.

До учасників протесту з Попаснянського районного водоканалу так ніхто й не вийшов, проте журналістам «UA: ДОНБАС» вдалося поспілкуватися з його директором Іваном Вілковим.

– Так, ми дійсно маємо борг перед ЛЕО. На даний час в рамках Мінських домовленостей відпрацьовується механізм погашення боргу. Не хочу забігати наперед, але переговори ведуться конструктивно, і я вважаю, що скоро ми вирішимо цю проблему, – заявив він.

Також директор Попаснянського районного водоканалу повідомив, що гроші, які отримують з окупованої території Луганщини, йдуть на сплату заробітної плати, а частка – на сплату боргу перед ЛЕО.

 

Позначки:, , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *