272 тисяч гривень допомоги розподілять між особами, чиє житло було зруйноване під час бойових дій, вимушеними переселенцями, учасниками АТО та ліквідаторами аварії на ЧАЕС. Гроші виділять з обласного бюджету Луганщини.

Таке рішення ухвалила комісія з призначення матеріальної допомоги коштом обласного бюджету, передає прес-служба ЛОДА.

 

Зазначають, що на засіданні розглянули 109 справ осіб із різних міст і районів Луганщини, які опинилися у складних життєвих обставинах.

– Виходячи з можливостей обласного бюджету, матеріальну допомогу призначено у сумі 272 тис. гривень, у тому числі: трьом особам на відновлення зруйнованого житла  виділено 8 тис. гривень. Двом учасникам АТО  вирішено надати допомогу у розмірі 5 тис. гривень та шістьом учасникам ЧАЕС – 18,5 тис. гривень. Також 12 внутрішньо переміщеним особам виділено 31,2 тис. гривень, – розповіли в облдержадміністрації.

Читайте: Негода принесла нові знеструмлення на Луганщину: без світла понад 3,5 тисячі абонентів

Додають, що одноразова грошова допомога надається громадянам, які постійно проживають на території Луганської області та опинилися в скрутному матеріальному становищі через хворобу, стихійне лихо, нещасний випадок, втрату близьких родичів тощо. Її можна отримати не більше одного разу на рік.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *