Середній поточний ремонт дороги О0528 --Новосадове (на Первомайку), яка сполучає Донецьку та Луганську області, днями розпочали на Донеччині.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Донецької ОДА Олександр .

За його словами, рекомендації щодо ремонту цієї дороги надавали фахівці Державного дорожнього науково-дослідного інституту імені Шульгіна. Відповідно до них, ремонт проводиться ділянками – в залежності від міри уражень дорожнього одягу руйнуваннями та деформаціями.

– По всій довжині дороги буде проведене фрезерування глибиною від 5 до 6 см; на окремих ділянках, де це потрібно – облаштована основа дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші ЩПС-20, обробленої цементом товщиною від 15 до 20 см, та вирівнюючого шару товщиною 10 см із крупнозернистого асфальтобетону; по усій довжині дорогу покриють 5-сантиметровим верхнім вирівнюючим шаром зі щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА-20, – розповів очільник області.

Крім того, як додав Олександр Куць, відходами від фрезерування дорожники укріплять узбіччя, також нанесуть дорожню розмітку та встановлять дорожні знаки.

Вартість робіт, за інформацією системи ProZorro становить 115 млн 717 тис. грн. Переможцем торгів стала компанія ТОВ “”.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *