На території Станично-Луганського лісництва протягом трьох діб борються з лісовими пожежами, площа яких сягнула 25 гектарів. У тяжкому стані в лікарнях з опіками опинились двоє лісівників.

Про це повідомили в Луганському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Так, перше загоряння сухої трави та насаджень сталося 3 вересня на території Станично-Луганського лісництва в 16 та 17 кварталах. Тоді протягом дня площа збільшилася до 10 га. Вогонь гасили 35 працівників Державної лісової охорони, 11 одиниць спеціальної техніки від лісомисливського господарства, 4 пожежних автоцистерни та 17 чоловік особового складу від .

Також, зазначають в управлінні лісгоспу, для допомоги залучили особовий склад та місцеве населення. Станом на 19:35 пожежа була локалізована.

– При гасінні пожежі пошкоджені три автомобілі лісогосподарських підприємств та постраждали два співробітники ДП «Станично-Луганське ДЛМГ». На сьогодні вони знаходяться з опіками в лікарні у важкому стані, – йдеться в повідомленні.

О 13:50 у кварталі 143 того ж лісництва біля селища , що знаходиться впродовж лінії розмежування, виникла пожежа, яка поширилася на селище та квартал 143.

До ліквідації пожежі залучені 50 працівників Державної лісової охорони, 19 одиниць спеціальної техніки від лісомисливських господарств, 13 одиниць спецтехніки та 50 чоловік особового складу від ДСНС. Допомагають боротися з вогнем також військовослужбовці ЗСУ та місцеві жителі, проте станом на 5 версня пожежу не ліквідовано.

Читайте: Окупанти обстріляли запалювальними боєприпасами Катеринівку. Пошкоджено лінію електропередач

– Площа пожежі на землях Державного лісового фонду становить 25 гектарів. Пожежею пошкоджені житлові будинки селищ Болотене та Сизе, та виведений з ладу 1 пожежний автомобіль лісогосподарського підприємства, – додали у лісгоспі.

Під час гасіння пожежі, за інформацією управління, дотримується режим тиші, забезпечений представниками ОБСЄ, проте гасіння ускладняється поривчастим вітром (до 20м/с) та наявністю вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, 4 будинки та 5 господарчих споруд мало не вщент вигоріли на Попаснянщині 5 вересня.

Позначки:, , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *