Підрядника, що мав відремонтувати гуртожитки для переселенців у Слов'янську, змусили повернути 200 тис. грн - UA: ДОНБАС

Суд стягнув з компанії-підрядника, що у встановлений договором строк не виконала роботи з реконструкції двох гуртожитків для переселенців у Слов’янську, 200 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донеччини.

Встановили, що у березні 2017 року Слов’янська міська рада та товариство з обмеженою відповідальністю уклали два договори на суму понад 14 млн грн на реконструкцію двох гуртожитків для переселенців. Проте підрядник у встановлений договором строк, до кінця травня 2017 року, роботи не виконав. Міська рада протягом року самостійно до суду для стягнення штрафу з нього не звернулась.

– Господарський суд Донецької області задовольнив позовні вимоги Слов’янської місцевої прокуратури, подані в інтересах держави в особі Слов’янської міської ради, про стягнення штрафних санкцій з підрядної організації, яка не виконала умови договорів щодо реконструкції гуртожитків для переселенців, визначених в рамках реалізації проекту «Житло для переселенців» та програми Європейського Союзу «Підтримка громад, що опинилися під впливом конфлікту в Україні» за рахунок коштів, отриманих на підставі Грантового договору, – йдеться в повідомленні.

Наразі з підрядної організації до держбюджету на користь міської ради стягнуто понад 200 тис. грн.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *