Заборгованість по заробітній платі на підконтрольній Україні Луганщині за минулий рік склала майже 186 мільйонів гривень. З них діючі, економічно-активні підприємства заборгували майже 141 мільйон гривень.

Про це журналістці «UA: ДОНБАС» розповів заступник начальника управління праці та зайнятості Департаменту захисту населення Луганської ОДА Ігор Шевченко. За його словами, найбільшими боржниками є чотири підприємства. Їхня заборгованість – майже 84% від загальної по всій області.

На першому місці – ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот». Його заборгованість складає 95 мільйонів 735 тисяч гривень, а це 63% від заборгованості по всій області.

– Перспективи погашення цієї заборгованості невідомі, бо керівництво «Азоту» на йде на контакт, – зазначив Ігор Шевченко.

На другому місці «Первомайськвугілля» та його 5 відокремлених підрозділів. Його заборгованість за минулий рік – майже 15 мільйонів гривень.

– Станом на березень заборгованість була погашена за рахунок бюджетних коштів майже на 100%, – прокоментував Ігор Шевченко.

Також, за словами заступника начальника управління праці та зайнятості Департаменту захисту населення Луганської ОДА, існувала заборгованість на перше лютого на ПАТ «Лисичанськвугілля», але за останніми даними, її встигли погасити майже на 99%.

У той же час у бюджетних організаціях, за словами Ігоря Шевченка, заборгованість відсутня.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, семеро гірників “Родинської” припинили страйк під землею.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *