Фото з відкритих джерел

5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням отримала жителька Попаснянського району, що брала участь в організації незаконного “референдуму” 2014 року.

Такий вирок суд виніс, враховуючи співпрацю жінки зі слідством, передає прес-служба прокуратури Луганщини.

Відомо, що засуджена брала участь у проведенні псевдореферендуму у Білогорівці Попаснянського району як член виборчої дільниці. Там жінка брала участь у проведенні інструктажу, завіряла відбитком печатки бланки бюлетенів, а також брала участь у підрахунку бюлетенів.

– Враховуючи той факт, що під час досудового розслідування підозрювана повністю визнала свою провину у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення, щиро розкаялася, активно сприяла розкриттю злочину та викриттю інших співучасників, між нею і прокурором укладено угоду про визнання винуватості, – розповіли у прокуратурі.

Вироком Попаснянського районного суду Луганської області жінку визнали винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України та призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням.

 

 

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *