Жінці, що 2014 року була “керівником” виборчої дільниці на так званому референдумі, суд призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі із випробувальним терміном на два роки.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Луганщини.

Розповідають, що на початку травня 2014 року мешканка Новоайдарщини погодилася взяти участь у проведенні так званого референдуму на підтримку «». Там вона виконувала функції «керівника» виборчої дільниці: облаштувала ділянку для проведення заходу, отримала скриньки для голосування, агітаційні листівки, бюлетені та печатки, а після його проведення передала всі “документи” до так званого штабу референдуму.

– Враховуючи, що під час досудового розслідування підозрювана повністю визнала свою провину, щиро розкаялась та активно сприяла розкриттю злочину та викриттю інших співучасників, між нею та прокурором затверджено угоду про визнання винуватості та вироком Новоайдарського районного суду Луганської області її визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України, та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням на підставі ст. 75 КК України строком на 2 роки, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Від 5 до 10 років за ґратами загрожує організаторці референдуму в Щасті

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *