Фото: Facebook/

Довге очікування в чергах, непристосованість інфраструктури до кількості людей та нерегулярна робота банку – такі проблеми побачила на ” Уповноважена Верховної Ради України з питань прав людини в Донецькій та Луганській областях.

Про це Людмила Денісова повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Так, за її словами, щоб перетнути лінію розмежування, іноді людям доводиться чекати в чергах по 3 години. На КПВВ це пояснюють нестабільною роботою інтернету.

– При перевірці все запрацювало на очах, але сержант Нацполіції поводив себе некоректно. Одразу це порушення телефоном озвучила керівнику Національної поліції Донеччини. Обіцяли провести службове розслідування, – написала Денісова.

Загалом, як зазначила , робота контрольного пункту покращилась. На КПВВ розташовані пункти наданням допомоги, де люди можуть зігрітися, попити чаю і, за необхідністю, отримати медичну допомогу. Проблема в тому, що інфраструктура не розрахована на таку кількість людей, зокрема, не вистачає біотуалетів.

– Мобільний пункт «Ощадбанку» працює нерегулярно, хоча має працювати за графіком. Люди поскаржилися, що мобільний пункт банку часто не працює. Узгоджений з Пенсійним фондом графік роботи пункту банку та здійснення виплат має бути вивішений на видному місці. Будемо досягати того, щоб все було зручно і працювало для людей, – додала Людмила Денісова.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *