Фото з архіву

Протягом 2018 та 2019 років  виділить додаткове фінансування у розмірі 2 мільйонів євро на проект невідкладної допомоги Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Гроші витратять на надання базових послуг та гуманітарної допомоги потерпілим від конфлікту дітям і жінкам по обидві сторони лінії розмежування на сході України.

Про це повідомляє Посольство ФРН у Києві.

Така допомога, як зазначають у повідомленні, піде на користь людям, які потребують особливого захисту і страждають від тривалого конфлікту на сході України: новонародженим, дітям та їхнім матерям.

– При цьому мова йде про покращення медичного забезпечення і психосоціальне опікування, про гарантоване забезпечення питною водою хорошої якості, про заходи покращення санітарних умов, а також про надання практичної допомоги, як от зимовим одягом для дітей, – розповіли в Посольстві.

Нагадаємо, наприкінці липня Німеччина вирішила підтримати гуманітарні заходи Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, виділивши додаткові кошти у розмірі 7 мільйонів євро.

– Виділивши у 2017 році загалом понад 23 мільйони євро, а у поточному 2018 році вже понад 17 мільйонів євро, Німеччина залишається найважливішим двостороннім гуманітарним партнером України, – підкреслили в повідомленні.

Дивіться: Гуманітарний вантаж для школи та лікарні привезли у Попасну

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *