У Плотині Станично-Луганського району стався зі смертельним наслідком. Водій автомобіля, що проїжджав повз, помітив посеред поля палаючий . Пізніше за 800 метрів від машини знайшли тіло машиніста. 

Таку інформацію 18 липня оприлюднило Головне управління держпраці в Луганській області.

Там зазначають, що 13 липня поблизу села Станично-Луганського району стався нещасний випадок із трактористом-машиністом сільськогосподарського виробництва ТОВ «Валуйська МТС». В цей день чоловік проводив дискування поля на тракторі CASE-310 з дисковою бороною HORSCH Joker 8 RT.

– Приблизно о 10 год. 40 хв. чоловік з проїжджаючої машини повідомив агронома, який знаходився на сусідньому полі, що горить трактор. Агроном виїхав до місця події, де він побачив трактор, який горів та на відстані приблизно вісімсот метрів тракториста, без ознак життя з травмами, що були спричинені дисковою бороною. На місці події вже знаходились співробітники поліції, – йдеться в повідомленні.

Наразі обставини та причини нещасного випадку, додають у держпраці, з’ясовує спеціальна комісія. Додаткову інформацію нададуть по його завершенню.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *