В Лисичанську патрульна через неналежне утримання доріг склала припис та постанову на посадовців, що відповідають за їх утримання. 

Зокрема, як повідомляє прес-служба Патрульної поліції Луганщини, 9 червня правоохоронці обстежили ділянку по вулиці Довженка, від перехрестя з вулицею Сєвєродонецькою до перехрестя з вулицею Маліновського.

– Патрульні виявили, що експлуатаційний стан обстеженої ділянки не відповідає вимогам ДСТУ. На вказаній ділянці присутні ями, вибоїни, відсутня дорожня розмітка. Також необхідно встановити відповідні дорожні знаки і оновити вже наявні, – розповіли в поліції.

Посадовій особі, яка відповідає за утримання дороги на цій ділянці видали припис щодо усунення недоліків. У разі його не виконання – посадовець нестиме адміністративну відповідальність.

– Також на посадову особу, яка відповідає за утримання вулично-шляхової мережі на залізничних переїздах Лисичанська за неналежне утримання винесено постанову за частиною 1 статті 140 КУпАП, – додали в Патрульній поліції Луганщини.

Нагадаємо, в Рубіжному за борги знеструмили два гуртожитки, до ще одного енергетиків не пустили місцеві жителі.

Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *